Viso kūno plaukų šalinimas fotoepiliatoriumi: kaip tai padaryti namuose?

Kūno plaukai yra natskiriama kiekvieno gyvenimo dalis – ir, žinoma, tai 100 proc. Normalu, tačiau kartais norisi, kad jų nebeliktų. Tiesiog imtų ir pradingtų. Žinoma, skusti yra pakankamai lengva, tačiau plaukai linkę ataugti vos per dvi dienas. Vaškavimas ir epiliavimas trunka ilgiau, tačiau yra daug skausmingesnis. Vis daugiau žmonių visame pasaulyje renkasi plaukų šalinimą fotoepiliatoriumi kaip alternatyvą bei nuolatinį sprendimą.

Plaukų šalinimas fotoepiliatoriumi yra populiari neinvazinė kosmetinė procedūra, pašalinanti nepageidaujamus plaukus. Jį galima naudoti bet kuriai kūno vietai, išskyrus akis. Dažniausiai taikoma bikinio linijai, kojoms, viršutinei lūpai, smakrui, krūtinei, nugarai ir pažastims. Nors tai gali pasirodyti gana nauja procedūra, plaukų šalinimas fotoepiliatoriumi egzistuoja dešimtmečius. Tiesą sakant, lazerio šviesos technologija nuėjo ilgą kelią nuo savo evoliucijos 1960-aisiais, o viso kūno plaukų šalinimas lazeriu dabar gali būti atliekamas patogiai ir privačiai jūsų pačių namuose.

Norite sužinoti daugiau? Skaitykite toliau!

Kas yra plaukų šalinimas lazeriu?

Plaukų šalinimas lazeriu yra saugi kosmetinė procedūra, kurios metu naudojama pažangi šviesos technologija nepageidaujamų kūno plaukų problemai išspresti. Darant procedūrą klinikoje, apmokytas specialistas, naudodamas galingą lazerį, skleidžia tam tikro bangos ilgio šviesą, kad nukreiptų į jūsų plaukuose esantį natūralų pigmentą melaniną. Melaninas yra labai koncentruotas jūsų plaukų folikulų šaknyse, todėl, kai į jį nukreipiama lazerio šviesa, jis įkaista ir sunaikina folikulą, slopindamas plaukų augimą ateityje.

Daugelį metų plaukų šalinimo lazeriu gydymas buvo veiksmingas tik tam tikroms veido ir kūno dalims, tačiau šiandien ši technika naudojama nuo galvos iki kojų, pašalinant visus užsispyrusius plaukus. Štai keletas pagrindinių viso kūno lazerio gydymo pranašumų:

Gydymas yra greitas. Vienas iš geriausių plaukų šalinimo lazeriu privalumų yra tai, jog šalinimas užtrunka labai trumpai. Kiekvienas lazerio impulsas trunka mažiau nei ketvirtadalį sekundės. Tai reiškia, kad maži plotai, tokie kaip viršutinė lūpa ir smakras, gali būti gydomi vos per minutę, o didesnių sričių, tokių kaip nugara ar kojos, gydymas gali užtrukti mažiau nei 45 minutes.

Pašalina plaukus bet kurioje srityje. Kalbant apie viso kūno plaukų šalinimą, plaukų šalinimo lazeriu gydymas yra pranašesnis Kodėl? Tiesiog dėl to, kad galite pašalinti nepageidaujamus plaukus praktiškai iš bet kurios kūno vietos. Galite atsikratyti nepageidaujamų plaukų net ir sunkiausiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, savo krūtinėje ar kituose plotuose. Šios galingos mašinos gali aprėpti didelius plotus, kur plaukai greitai auga, ir, skirtingai nuo plaukų šalinimo vašku, plaukų šalinimas lazeriu yra dažniausiai neskausmingas.

Tai efektyvi ir saugi procedūra. Plaukų šalinimas lazeriu yra labai efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių. Jis tikslus ir naudoja pakankamai šviesos energijos, kad pasiektų nepageidaujamus plaukų folikulus. Tai daro lazerio procedūrą viena efektyviausių lyginant su kitomis, pavyzdžiui, plaukų šalinimu vašku ar depiliacinių kremų naudojimu. Šie lazeriai buvo naudojami dešimtmečius ir garantuoja, kad juos bus saugu naudoti tiek veido tiek kūno srityse.

Galite sutaupyti laiko ir pinigų. Kai lazeriu pašalinsite visus nepageidaujamus kūno plaukelius, jis visam laikui sumažins plaukų augimą. Tai reiškia, kad nebeliks skustuvų, nebebus skutimosi kremo ir brangesnių vaško ar epiliacijos priemonių. Plaukų šalinimas lazeriu ilgainiui sutaupys labai daug, ir apskritai kiekvieną dieną sutaupysite laiko nes kojų, rankų, pažastų ar kitų zonų skusti paprasčiausiai nebereikės.

Padeda išvengti įaugusių plaukų. Kitas puikus viso kūno plaukų šalinimo lazeriu pranašumas yra tai, kad ateityje išvengsite įaugusių plaukų. Įaugę plaukai yra skausmingi pūlingi guzeliai, kurie yra dažnas šalinimo vašku ir epiliacijos ar skutimosi šalutinis poveikis. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių šie nemalonumai mūsų neaplenkia, tačiau pagrindinė priežastis yra folikulų užsikimšimas, dėl kurio plaukai auga neteisingai. Plaukų šalinimas lazeriu gali lengvai gydyti nepatogius įaugusius plaukus. Nepaisant to, ar esate linkęs jų tūrėti, ar ne, plaukų šalinimas lazeriu gali visam laikui padėti.

Kaip namuose atlikti plaukų šalinimą lazeriu?

Lazerių klinika nedomina? Namų lazerinis plaukų šalinimo prietaisas Fotoepiliatorius gali būti tai ko jums reikia. Tačiau prieš pirkdami turite žinoti keletą labai svarbių veiksnių. Čia yra pagrindiniai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Blykstės langelio dydis. Visų pirma, svarbu žinoti, kad prietaiso langas yra stiklo paviršius, kuris gydymo metu gali liestis su jūsų oda. Nykščio taisyklė – kuo platesnis langas, tuo didesnį plotą jis padengs. Todėl jūsų pasirinkimas priklausys nuo jūsų kūno vietų, kurias norite gydyti. Norėdami pašalinti viso kūno plaukelius lazeriu įsigykite prietaisą, kurio langas yra gana didelis, lengvesniam didesnių plotų, pvz., Nugaros, kojų ar krūtinės plaukelių apdorojimui.

Blyksnių resursas. Tai yra skaičius nurodantis kiek kartų įrenginys gali išgauti blykstę. Dauguma jų turi mažiausiai 50 000, o kai lemputėje baigiasi blykstės, reikia pakaitinės lempos. Tačiau nederėtų pamiršti, kad ne visuose įrenginiuose pakaitinės lempos egzistuoja, todėl gali tekti įsigyti naują įrenginį. Ieškokite tokio prietaiso kaip „IPL FOTOEPILIATORIUS“, kurio blyksčių resurso užteks daugiau nei 10-čiai metų, (naudojant pagal rekomendacijas), Atsikratytų plaukelių labai ilgam!

Intensyvumo lygis. Intensyvumo lygis įtakoja tai, kaip dažnai turėsite naudoti namų prietaisą, ir ar galite pritaikyti intensyvumo lygį, kad jis atitiktų jautresnes sritis, pvz., Viršutinę lūpą ar bikinio liniją. „IPL FOTOEPILIATORIUS“ buvo sukurtas siekiant suteikti rezultatų net trims procedūroms. Jame yra penki skirtingų lygių nustatymai, atitinkantys jūsų odos jautrumą ir unikalų odos atspalvį.

Kaina. Namų lazerio (fotoepiliatoriaus) kaina yra svarbus kriterijus, į kurį reikia atsižvelgti. Akivaizdu, kad pradinio lygio įrenginys neturės tų pačių savybių kaip aukščiausios klasės įrenginys, tačiau atminkite, kad geriausias įrenginys nebūtinai yra pats brangiausias. Galite lengvai rasti įvairių modelių nebrangius ir labai geros kokybės IPL įrenginius naudojimui namuose. Jei norite pirkti, neskubėkite, patikrinkite atsiliepimus ir palyginkite kainas.

Laidinis arba belaidis. Kai kuriuos buitinius prietaisus galima naudoti be laidų, kad būtų patogiau juos naudoti ir transportuoti. Jei norite procedūras atlikti visam kūnui, kojoms, rankoms, veidui, nugarai, bikinio linijai ir kt., Būtinai įsigykite tokį prietaisą kaip „IPL FOTOEPILIATORIUS“ , kuris naudojamas su 12 V maitinimo šaltiniu, kad užtikrintumėte prietaiso veikimą visos procedūros metu. Patikėkit, nėra nemalonesnio nutikimo, kaip išsikrovusi baterija viduryje fotoepiliacijos seanso.

PABAIGAI

Viso kūno plaukelių šalinimas lazeriu anksčiau buvo procedūra atliekama tik tam tikrose klinikose. Šiandien, pažengus lazerių technologijoms, jūs galite pašalinti nepageidaujamus kūno plaukelius patogiai savo namuose. Tiesiog įsitikinkite, kad įsigijote iš sąžiningos ir patikimos įmonės, tokios kaip www.grozioformule.lt, kad užtikrintumėte, jog gaunate aukščiausios kokybės įrenginį su visomis garantijomis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top