KIEK FOTOEPILIACIJOS PROCEDŪRŲ PRIREIKS, NEPAGEIDAUJAMIEMS PLAUKELIAMS ATSIKRATYTI?

Ar kada pagalvojate kiek laiko užtrunkate su skutimosi peiliuku? Paskaičiavus: jei plaukelius skutate tris kartus per savaitę, per dvidešimt penkerius metus plaukelius skustuku šalinote 3,900 kartų.

Neįtikėtinai daug! O jei plaukeliai atauga greičiau? Kartų dar padaugėja!

Tiesa tokia, Jei kūną dengiantys plaukeliai jums nepatinka, atsikratyti jais gali tapti tikru iššūkiu. Vaškas degina, skustukai įpjauna ir dirgina odą, išpešus plaukelį jie įauga po oda, o tuomet atsikratyti jais tampa dar sunkiau. O nemaloniausia tai jog kiek kartų, kokių metodų neišbandytumėte, kūno plaukai atauga greičiau nei tikėjotės.

Taigi tenka susimastyti kaip merginos atsikratyto plaukelių kartą ir visiems laikams?

Atsakymas: Fotoepiliacija arba lazerinis plaukelių šalinimas.

Fotoepiliacija, tai neinvazinė kosmetinė procedūra kuri neįtikėtinai išpopuliarėjo per pastarąjį dešimtmetį. Procedūra padeda saugiai ir efektyviai pašalinti nepageidaujamus odos plaukelius, tačiau norint pasiekti matomo rezultato, reikės šiek tiek kantrybės ir laiko, skaitykite toliau jei norite sužinoti kiek?

VISKAS APIE FOTOEPILIACIJĄ

Fotoepiliacija, taiko pažangiausias technologija nustatyti plaukelio folikulą giliai odoje. Kadangi plaukelio folikulas yra tiesiogiai atsakingas už plaukelio augimą jų sunaikinimas, padės atsikratyti plaukelių.

KAIP FOTOEPILIACIJA VEIKIA?

Medicininės klasės lazeriai per trumpus impulsus skleidžia labai fokusuotą šviesos pluoštą. Šie galingi lazeriai yra jautrūs spalvai, todėl šviesą pritraukia jūsų plaukų pigmentas (melaninas). Kai jūsų plaukai sugeria lazerio šviesą, jie virsta šiluma. Tuomet šiluma pažeidžia plaukų folikulą, kad plaukai negalėtų ataugti.

AR TAI SAUGU?

Visiškai! Pirmasis lazeris plaukų šalinimui buvo sukurtas 1960-ųjų pabaigoje. Lazerio šviesos technologija nuo to laiko nuėjo labai ilgą kelią ir iš tikrųjų yra daug saugesnė, lyginant su kitais būdais pašalinti nepageidaujamus plaukus. Pagalvokite apie tai: jūs nerizikuojate įsipjauti skustuvu, arba odą sudeginti karštu vašku. Nėra kenksmingų chemikalų, kurie dirgintų jūsų odą, kaip depiliacinio kremo metodu ir skirtingai nei pešiojimas, šalinimas lazeriu nesuteiks diskomforto, kiekvieną atskirą plauką išpešant. Plaukų šalinimas lazeriu yra neinvazinis ir nereikalauja laiko atsigavimui. Po kiekvieno lazerio seanso iškart galite grįžti į darbą ir tęsti įprastą veiklą.

AR FOTOEPILIACIJA TURI ŠALUTINIŲ EFEKTŲ?

Plaukų šalinimas fotoepiliatoriumi yra saugus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukus, tačiau gali pasireikšti keletu nedidelių šalutinių poveikių.

Paraudimas ir dirginimas. Plaukų šalinimas gali sukelti laikiną odos paraudimą ir dirginimą. Taip pat galite pastebėti šiek tiek patinimų toje srityje, kurią gydėte. Vis dėlto šie padariniai yra nedideli. Tiesą sakant, jie dažnai yra tokie patys efektai, kuriuos galite pastebėti po kitų plaukų šalinimo rūšių, tokių kaip plaukelių šalinimas vašku ir dažniausiai praeina vos po kelių valandų.

Pigmentacijos pokyčiai. Po procedūrų galite pastebėti šiek tiek šviesesnę ar tamsesnę odą. Jei turite tamsią odą, labiau tikėtina, kad bus šviesesnių dėmių, o šviesios odos žmonės gali pastebėti tamsesnes dėmes. Tačiau, kaip ir odos dirginimas, šie pokyčiai yra laikini ir dažniausiai nesukelia didelio nerimo.

Visiems plaukų šalinimo būdams būdingas šalutinis poveikis, tačiau po fotoepiliacijos ar lazerio poveikis paprastai išnyksta vos po kelių valandų. Po skutimo ar šalinimo vašku, nuskusti ar įaugę plaukeliai gali dirginti savaitę ar dvi, kol visiškai pasveiks.

KIEK SESIJŲ MAN PRIREIKS?

Kiekvienas yra unikalus ir turi skirtingą plaukų kiekį, augantį skirtingais tempais. Norint atsikratyti visų nepageidaujamų plaukų tam tikroje srityje, reikia kelių seansų pagal jūsų plaukų augimo ciklus. Fotoepiliacijai reikalingų sesijų skaičius kiekvienam žmogui skirsis.

Norint iš tikrųjų suprasti, kodėl jums reikia kelių gydymo seansų, svarbu suprasti plaukų augimo ciklus.

SKIRTINGI PLAUKELIŲ AUGIMO ETAPAI

Anagenas – tai aktyvaus plaukų augimo etapas, trunkantis daugiau nei 2 metus, šioje fazėje plaukai matomi virš odos paviršiaus

Katagenas – tai tarpinis etapas, trunkantis nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Šiame etape plaukų augimas palaipsniui lėtėja ir galiausiai jie nustoja augę. Šioje fazėje plaukeliai nuo aktyvaus augimo pereina į ramybės būseną.

Telogenas – tai ramybės etapas, kurio metu plaukų folikulai ruošiasi grįžimui į pirminį Anageno etapą. Plaukeliai šioje fazėje yra neaktyvūs ir lieka odoje. Telogeno etapas trunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, o per šį laikotarpį senieji plaukai iškrenta ir užleidžia vietą naujiems, kurie išaugs Anageno etapo metu

Kiekvienas plaukų folikulas išaugina maždaug 25-27 plaukus, o vieno plauko „gyvenimas“ trunka nuo 2 iki 5 metų. Kadangi kiekvienas plaukas auga pagal „individualų planą“, skirtingi plaukai tuo pačiu metu būna skirtingose augimo ciklo stadijose.

Plaukų šalinimo lazeriu sesijos veiksmingos tik pašalinant plaukus esančius aktyvioje augimo fazėje, anagene. Štai kodėl efektyviai atsikratyti nepageidaujamų plaukų reikia daug seansų. Po pirmojo užsiėmimo turėsite palaukti kelias savaites, kol gausite kitą gydymą. Per šį laiką nauja plaukų grupė pateks į aktyvią anageno fazę, kur juos bus galima paveikti. Šis sesijos atlikimo procesas ir laukimas, kol anageno fazėje atsiras kitos plaukų grupės, bus kartojamas tol, kol būsite patenkinti rezultatais.

Gerai, taigi kiek plaukų šalinimo procedūrų reikia norint visam laikui pašalinti plaukus?

Priklausomai nuo srities, kurią norite gydyti, ir kaip auga jūsų plaukai, dauguma žmonių gauna norimus rezultatus po šešių iki aštuonių plaukų šalinimo lazeriu procedūrų. Baigę visas lazerio sesijas galite pastebėti šiek tiek plaukų augimo, tačiau pastebėsite, kad plaukai nėra tokie tamsūs ar stori ir mažiau pastebimi nei anksčiau. Kad jūsų folikulai neatsinaujintų ir vėl pradėtų augti plaukai, kartą ar du per metus gali prireikti pakartotinių sesijų.

PABAIGAI

Norintiems niekada nebeturėti reikalų su skustuvu, netvarkingomis vaško juostelėmis ar „kvapiaisiais“ depiliaciniais kremais, plaukų šalinimo fotoepiliatoriumi  yra puikus pasirinkimas.

Be to, dabar galima įsigyti lazerinių prietaisų, tokių kaip „IPL Fotoepiliatorius“ Už kiekvienam prieinamą kainą! Siūlome puikias nuolaidas bei 2 metų garantiją!

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top